Szkolenia - FaceDesign

Przygotowaliśmy ofertę szkoleń dostosowanych do rosnących wymagań dostosowanych do indywidualnych potrzeb organizacji, firmy, grupy zawodowej lub społecznej.

Podczas szkoleń i kursów łączymy wiedzę z wielu dziedzin, dzięki czemu powstaje wyjątkowy projekt. Posiadamy dużą łatwość we wprowadzaniu niestandardowych metod pracy, jednak każde przygotowane przez nas szkolenie jest realizacją potrzeb i celów grupy, a poziom energii jest dostosowywany każdorazowo do odbiorców.

W swoją pracę wkładamy pasję, zaangażowanie, energię i doświadczenie. Najważniejsi są dla nas ludzie, adresaci kursów i szkoleń, z którymi współpracujemy. To wielka przyjemność uczestniczyć w ich rozwoju osobistym, społecznym czy zawodowym.

Zapraszamy do udziału w szkoleniach, prowadzimy warsztaty z różnej tematyki, każdy może odnaleźć coś dla siebie.

Zapytaj się o szkolenie otrzymasz ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań i potrzeb.


Przykładowe szkolenia

Rekrutacja i selekcja

Celem szkolenia jest prezentacja technik rekrutacyjnych i headhunterskich niezbędnych i potrzebnych w pozyskiwaniu najbardziej odpowiednich kandydatów dla organizacji. W trakcie szkolenia nauczysz się: najbardziej skutecznych technik pozyskiwania pracowników, które są wykorzystywane w największych firmach rekrutacyjnych i headhunterskich. Prowadzenia wywiadu rekrutacyjnego z informacją zwrotną.

„Design Thinking” czyli kreatywne myślenie i innowacyjność

Design Thinking jest metodyką projektowania doskonałych produktów, usług, marek i procesów skoncentrowanych na człowieku. Ten złożony, iteracyjny proces wymaga specyficznego sposobu myślenia projektantów i zastosowania sprawdzonych technik branży kreatywnej. Podczas szkolenia Design Thinking:

  • poznamy podstawy metodyki Design Thinking,
  • prześledzimy krok po kroku przebieg procesu, wskazując jego kluczowe aspekty,
  • podpowiemy, w jaki sposób obserwować,by nie tylko widzieć a dostrzegać,
  • będziemy wspólnie analizować i wyciągać wnioski,
  • udowodnimy, że każdy potrafi być kreatywny.

Pierwsza pomoc przedmedyczna

Pierwsza pomoc jest to zespół czynności, które wykonywane są przy różnego rodzaju wypadkach lub w chorobie, w celu ochrony czyjegoś życia lub zdrowia. Często takie działania, które wykonuje osoba przed przyjazdem ratowników medycznych, decydują o tym, czy ona przeżyje, czy też nie. Szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych certyfikowanych instruktorów. Oferujemy:

  • zajęcia w 10-20 osobowych grupach lub w większych,
  • przy większej ilości uczestników zapewniamy kilku instruktorów ratownictwa
  • krótkie wykłady przeplatane ćwiczeniami,
  • profesjonalny sprzęt szkoleniowy (manekin, AED, zestaw tlenowy, itp.)
  • certyfikat uczestnictwa w szkoleniu.